La Liga
03/02/2025 17 wedtips

Wie wint derby Real Madrid - Atletico Madrid en verovert koppositie in La Liga?

Wie wint derby Real Madrid - Atletico Madrid en verovert koppositie in La Liga?
Real Madrid
Atlético Madrid

Voorspellingen van VG Experts

Onze voorspellingen zijn bedoelt als hulpmiddel en bieden geen garanties voor toekomstige resultaten.

Aanstaande zaterdag staat in de Spaanse La Liga de Derbi Madrileño op het programma. In het Santiago Bernabéu Stadion ontmoeten de Madrileense ploegen Real Madrid en Atletico Madrid elkaar. De Koninklijke in Madrid staat eerste en krijgt de nummer twee van de Spaanse competitie op bezoek. Welke Madrileense ploeg staat na zaterdagavond op de eerste plaats van La Liga? Speel mee in het Spaanse voetbal en scoor met een voorspelling bij de bookmakers op VoetbalGokken.nl!

Carlo Ancelotti (trainer Real Madrid): “Beide teams hebben veel kwaliteit”

Real Madrid krijgt aanstaande zaterdag de kans om de eerste plaats te verdedigen. De ploeg van trainer Carlo Ancelotti speelt in eigen stadi on tegen Atletico Madrid en dat wordt volgens de Italiaanse oefenmeester weer geen gemakkelijke wedstrijd. “Atletico Madrid is altijd een geweldige tegenstander en dat zal niet veranderen. Het wordt een vermakelijke, zwaarbevochten wedstrijd, want er zit veel kwaliteit in beide teams. Het wordt een show”, belooft Ancelotti.

“Er is geen voorbereiding als je om de drie dagen speelt”

Vorige week speelde Real Madrid midweeks in de Champions League en ook deze week was er midweeks een wedstrijd te spelen in de Spaanse beker. Er is dan ook niet veel tijd om optimaal voor te bereiden op de wedstrijd tegen stadsgenoot Atletico vindt Ancelotti. “Er is geen voorbereiding als je om de drie dagen speelt. We zullen moeten rouleren om de spelers klaar te hebben. We hebben in deze fase van het seizoen de hele selectie nodig. We beginnen met veel enthousiasme aan de derby tegen Atletico. Het wordt een mooie uitdaging voor ons. Het team is in goede vorm en iedereen is gemotiveerd”, aldus Ancelotti.  

Diego Simeone (trainer Atletico Madrid): “Derby tegen Real Madrid roepen emoties op”

Atletico Madrid-trainer Diego Simeone maakt zich op voor de derby van Madrid. De trainer heeft in zijn carrière al heel wat Derbi Madrileño meegemaakt, maar kan er nog steeds naar uitkijken. “Ik ben altijd nerveus. Ik ben altijd angstig, nerveus, bang, blij, opgewonden, met verwachtingen. Dit zijn alle emoties die een derby tegen Real Madrid bij mij oproept sinds ik op de eerste dag in Malaga bij Atlético de Madrid aankwam. Absoluut niets verandert wat er vandaag gebeurt”, zegt de coach van Atletico Madrid.

“Niet veel verschil met laatste wedstrijden tegen Real Madrid”

Ook Simeone voorspelt een gelijk opgaande wedstrijd. “Ik denk niet dat het veel zal verschillen van de laatste wedstrijden die we tegen ze hebben gespeeld, omdat we een aantal nieuwe spelers hebben binnengehaald. Wat het plan ook is het zal niet veel veranderen. Alles begint vanuit jezelf. Afgezien van het fysieke deel dat een bepaald moment van de wedstrijd kan beïnvloeden, is het duidelijk dat motivatie voor alles in het leven altijd een dubbel wapen is voor degenen die het kunnen gebruiken”, besluit Simeone.

Statistieken

Het gaat nek aan nek in de Spaanse competitie. La Liga is inmiddels 22 speelronden op weg. Real Madrid staat met 49 punten op de eerste plaats. Atletico Madrid heeft 48 punten en staat op de tweede plaats. Op de derde plek staat FC Barcelona dat 45 punten heeft binnengehaald. Een wedstrijd winnen of verliezen kan dan ook veel verschil maken.

Head 2 Head

Atletico Madrid en Real Madrid speelden op 29 september vorig jaar hun laatste derby tegen elkaar. In het Metropolitano Stadion deelden de Madrileense ploegen de punten bij een gelijkspel: 1-1. Ook de laatste wedstrijd in Santiago Bernabéu werd een gelijkspel. Op 4 februari vorig jaar werd het 1-1 tussen de stadsrivalen. De laatste keer dat Real Madrid in eigen huis won van Atletico Madrid dateert op 12 december 2021. Ruim vier jaar terug werd het 2-0 voor Los Blancos.

Huidige vorm Real Madrid

In de Spaanse La Liga speelde Real Madrid afgelopen weekend uit bij Espanyol. De ploeg van Ancelotti verloor met 1-0 bij de ploeg in Barcelona. Een week voor het treffen met de nummer zeventien van de competitie zegevierde Real Madrid met 0-3 bij Real Valladid. Tussendoor wist Los Blancos de Champions League wedstrijd tegen Stade Brest te winnen. Op bezoek bij de Franse ploeg werd het 0-3.

Huidige vorm Atletico Madrid

Atletico Madrid zegevierde vorig weekend met 2-0 van Mallorca. Ook wist de ploeg van Simeone de Champions League wedstrijd tegen RB Leipzig te winnen (1-4). Net voordat de Los Colchoneros de Duitse ploeg trof, kwam het tegen Villarreal niet verder dan een gelijkspel: 1-1. De laatste wedstrijd die Simeone en zijn team in La Liga verloren, was op 18 januari. Toen was Leganes de Madrileense ploeg te slim af en won in eigen huis met 1-0 van Atletico.

Lappenmand

Real Madrid moet het aanstaande zaterdag in de derby tegen Atletico Madrid zonder Daniel Carvajal, Militao Eder en Eduardo Camavinga stellen. Het drietal kan door blessuren niet meespelen in de Madrileense derby.

Atletico Madrid speelt in Santiago Bernabéu zonder Javi Galan. De verdediger is bijna hersteld van een enkelblessure, maar de derby komt waarschijnlijk nog te vroeg.

Prognose Real Madrid - Atlético Madrid

Bij VoetbalGokken.nl scoren we ook graag een winnende weddenschap en dus hebben we de wedopties eens goed naast elkaar neergelegd. Daaruit komt onze prognose voor de derby in Madrid en dat is een 2-1 zege van Los Blancos.  

Benieuwd naar de mogelijke beloningen voor punters die voor deze wedoptie kiezen? Check dan snel de actuele odds in het VoetbalGokken.nl matchcenter. Wie weet behoor jij dan straks tot winnaars die de juiste voorspelling hebben doorgeven op de Madrileense derby!

Quoteringen voor Real Madrid - Atlético Madrid

De Derbi Madrileño krijgt torenhoge pre-odds mee van de Nederlandse bookmakers. In het 1x2 speelsysteem worden de hoogste beloningen uitgekeerd bij een zege van Atletico Madrid. Als Los Colchoneros wint kunnen voetbalgokkers tot 4.75 keer het speelbedrag winnen.

Bij een gelijkspel blijft Real Madrid nog een week langer op de eerste plaats staan en kunnen voetbalgokkers tot wel 3.85 keer de inleg scoren.

Dan de pre-odds in het 1x2 speelsysteem bij een zege van Real Madrid. Wint Ancelotti met zijn team van hun stadsgenoot? Dan staan er beloningen te wachten die kunnen oplopen tot 1.80 keer het speelbedrag dat wordt ingezet op een zege van de huidige koploper van La Liga!

Begin met vergelijken van Bookmakers

Kies uit de beste bookmakers op VoetbalGokken.nl. Wij tonen alleen voetbal goksites met sportweddenschappen die zijn toegestaan voor de Nederlandse markt. Wedden doe je dus altijd bij een veilige Nederlandse partij met een keuze uit onze vergelijking!

Bekijk alle bookmakers
Eerlijke informatie afbeelding

Eerlijke informatie

Altijd up-to-date afbeelding

Altijd up-to-date

Nederlandse bookmakers afbeelding

Nederlandse bookmakers

Win strategieën afbeelding

Win strategieën