Conference League
28/04/2025 13 wedtips

Conference League opponenten Real Betis – Fiorentina treffen elkaar in halve finale

Conference League opponenten Real Betis – Fiorentina treffen elkaar in halve finale
Real Betis
Fiorentina

Voorspellingen van VG Experts

Onze voorspellingen zijn bedoelt als hulpmiddel en bieden geen garanties voor toekomstige resultaten.

In de halve finale van de UEFA Europe Conference League wordt aanstaande donderdag de wedstrijd tussen Real Betis en Fiorentina gespeeld. In Sevilla treffen de teams elkaar voor het eerste in deze tweeluik van de halve finales. Is Real Betis in Estadio Benito Villamarín te sterk voor de Italiaanse ploeg die voor de derde keer naar de finale van de Conference League kan gaan. Vergelijk de betrouwbaarste bookmakers van ons land op VoetbalGokken.nl en scoor de winnende deal!

Manuel Pellegrini (trainer Real Betis): “Fiorentina wacht op ons in de Conference League”

Real Betis Sevilla strijdt in de Spaanse competitie om een Champions League ticket en staat in de halve finale van de Conference League. Aan het einde van dit seizoen staat er voor de ploeg van trainer Manuel Pellegrini nog veel te doen. “We zijn aan het einde van het seizoen en zijn nog in twee competities actief. Fiorentina wacht op ons in de Conference League, maar we willen komend seizoen ook weer naar de Champions League. Alles hangt af van onze resultaten in de laatste belangrijke wedstrijden van dit seizoen”, zegt Pellegrini.   

“Concentreren op de heenwedstrijd tegen Fiorentina”

Afgelopen weekend slaagde Real Betis er in eigen huis is met maar liefst 5-1 te winnen van Real Valladolid in de Spaanse competitie. Met die overwinning tankt de ploeg van Pellegrini vertrouwen. Na de zege op Valladolid blikt Pellegrini al snel weer vooruit naar de volgende thuiswedstrijd. “We moeten ons deze week concentreren op de heenwedstrijd tegen Fiorentina. We spelen voor eigen publiek, maar het zal niet gemakkelijk worden. Het zal sowieso niet gemakkelijk zijn om de Conference League tot het einde te spelen. Er zijn nog drie finales over waarvan twee tegen Fiorentina”, aldus de Chileense trainer van Real Betis.

Raffaele Palladino (trainer Fiorentina): “We hebben ons doel bereikt door de halve finale te halen”

Fiorentina kan voor de derde keer op rij naar de finale van de Conference League. In de vorige seizoenen legde de Italiaanse ploeg het in de finale af tegen West Ham United en Olympiakos. Fiorentina-trainer Raffaele Palladino blikt vooruit naar de eerste ontmoeting met Real Betis in Sevilla. “We hebben ons doel bereikt door de halve finale te bereiken, maar we moeten van onze fouten leren. Wat we missen, is het vermogen om met verschillende momenten in de wedstrijd om te gaan. We betalen elke keer een hoge prijs doordat we ons laten afleiden. Dat mag ons tegen Real Betis niet meer gebeuren”, vindt de trainer van Fiorentina.

“We weten hoe goed Real Betis is”

Palladino heeft er zin in en wil alles gaan geven in Sevilla tegen de Spaanse opponent. “Mentaliteit is essentieel, want tegen de topteams moet je honderdtien procent geconcentreerd zijn. Tegen de zogenaamde kleinere teams bestaat het risico dat we alles als vanzelfsprekend beschouwen en niet meer op de details letten. Aangezien we weten hoe goed Betis is, hebben de spelers mij niet nodig om hun te motiveren. We willen er in deze competitie helemaal voor gaan”, besluit Palladino.

Statistieken

Deze week spelen Real Betis en Fiorentina de heenwedstrijd in Estadio Benito Villamarín te Sevilla. Volgende week staat de return in Stadio Artemio Franchi te Florence op het programma. Wie de beste resultaten behaalt in dit tweeluik kan zich gaan opmaken voor de finale op van Conference League op 28 mei waarin Chelsea of Djurgårdens IF de tegenstander kan zijn.

Head 2 Head

Real Betis en Fiorentina speelden tweemaal eerder een duel tegen elkaar. Beide ontmoetingen waren in een oefencampagne voorafgaand aan een nieuw voetbalseizoen. In 2022 ontmoetten de teams elkaar voor het laatst. Real Betis won toen met 3-1 van Fiorentina. In 2014 waren de rollen omgedraaid en won de Italiaanse ploeg de oefenwedstrijd met 1-2 van de gasten uit Sevilla.

Huidige vorm Real Betis

In de Spaanse competitie staat Real Betis op de zesde plaats. De ploeg van Pellegrini moet de top vijf halen wil het een Champions League ticket veroveren. Afgelopen weekend was Real Betis hard op weg naar de top vijf van La Liga. Real Valladolid werd met 5-1 verslagen in de 33ste speelronde van de competitie. In de Conference League speelde Real Betis haar laatste wedstrijden tegen Jagiellonina. De Poolse ploeg werd in Sevilla met 2-0 verslagen. Op bezoek bij de Poolse club werd het een gelijkspel: 1-1.

Huidige vorm Fiorentina

Fiorentina staat op de zevende plaats van de Italiaanse Serie A. De ploeg van Palladino moet minimaal zesde worden in de competitie wil het een ticket naar Europees voetbal scoren. De ploeg uit Florence heeft sinds 9 maart dit jaar geen duel meer verloren. Ook in de kwartfinale van de Conference League rekende Fiorentina af met NK Celje. De Sloveense ploeg werd uit met 1-2 verslagen door de ploeg van Palladino, maar in Florence kwam de Italiaanse ploeg niet verder dan een gelijkspel: 2-2.

Lappenmand

Real Betis-verdedigers Diego Llorente en Nobel Mendy kunnen door blessureproblemen niet tegen Fiorentina spelen. De Spaanse middenvelder mist de halve finale ook door een blessure. In de ziekenboeg verblijven ook de twee aanvallers Chimy Avila en Cedric Bakambu die door blessureproblemen er niet bij zullen zijn.

Fiorentina mist aanstaande donderdag tegen Real Betis de Braziliaanse verdediger Dodo die herstelt van een operatie. Ook de twee middenvelders Edoardo Bove en Andrea Colpani zijn niet inzetbaar.

Prognose Real Betis - Fiorentina

De VoetbalGokken.nl prognose voor de wedstrijd tussen Real Betis en Fiorentina is een 1-0 zege voor de Spaanse ploeg. Hiermee hopen we de winnende deal te pakken te hebben. Natuurlijk is het altijd mogelijk dat we ernaast zitten, maar wij hebben behoorlijk veel vertrouwen in deze voorspelling.

We plaatsen de weddenschap dan ook via het 1x2 spelsysteem en na een snelle vergelijking op het VoetbalGokken.nl matchcenter doen we dat tegen de scherpste odds die op dit moment beschikbaar zijn. Komt onze voorspelling uit? Dan kunnen we cashen! Hoe hoog de odds in het 1x2 spelsysteem momenteel staan lees je onderstaande quoteringen overzicht!

Quoteringen voor Real Betis - Fiorentina

In de pre-wedstrijd quoteringen voor dit Conference League duel zien we in het 1x2 wedsysteem de hoogste odds voorbijkomen als er wordt ingezet op winst van de gasten uit Italië. Een overwinning van Fiorentina op Spaanse bodem zorgt in dit speltype voor uitbetalingen oplopend tot 5,00 het inlegbedrag.

Pakt Real Betis in Sevilla de winst en gaat het daardoor met voorsprong de return in Florence in? Dan gaan de online bookmakers geld uitbetalen aan VoetbalGokkers die op deze uitslag hebben gewed. Voor spelers die via het reguliere 1x2 spelsysteem hebben meegedaan komt de maximale winstbonus dan uit op 1,75 keer het ingelegde speelbedrag.

Eindigt deze heenwedstrijd onbeslist? Dan is een gelijkspel de winnende weddenschap. Bij de betere Nederlandse gokwebsites ontvangen voetbalpunters die hier hun geld op hebben gezet fraaie bookmakersbonussen. In het 1x2 wedsysteem loopt de uitbetaling op tot maximaal 3,80 keer de wedwaarde

Begin met vergelijken van Bookmakers

Kies uit de beste bookmakers op VoetbalGokken.nl. Wij tonen alleen voetbal goksites met sportweddenschappen die zijn toegestaan voor de Nederlandse markt. Wedden doe je dus altijd bij een veilige Nederlandse partij met een keuze uit onze vergelijking!

Bekijk alle bookmakers
Eerlijke informatie afbeelding

Eerlijke informatie

Altijd up-to-date afbeelding

Altijd up-to-date

Nederlandse bookmakers afbeelding

Nederlandse bookmakers

Win strategieën afbeelding

Win strategieën